Malování na zeď

 

Nabízím Vám, malování na zeď, dekorativní malba, výzdoba interieru. Dnes velmi populární dekorace vnitřních a vnějších prostor - malba na zdi.

 

Na zakázku vytvořím malby na zdi, nástěnné dekorace i netradiční doplněk do Vašeho interiéru ( byty, školky, školy, družiny, dětské pokojíčky, restaurace, kavárny, čajovny, cukrárny, dětské koutky, obchody, nákupní centra, kanceláře, nemocnice, čekárny u lékaře,  ...) Maluji pouze zdravotně nezávadnými, otěru vzdornými a omyvatelnými barvami, které Váš interiér zútulní a promění v originální designový doplněk. Barvy jsou jasné a vydrží mnoho let.

Pomohu Vám navrhnout styl. Moje práce je určena pro všechny stěny. Maluji obrazy na zeď jakýchkoliv rozměrů. Od malých maleb, až po malby velké desítky metrů. 

 

Maluji

       -pohádkové postavy

       -zvířátka

       -dekorativní prvky

       -reklamní cedule

Cenová poptávka realizace maleb. Pokud máte zájem o cenovou nabídku, uveďte prosím při emailové komunikaci:

       -velikost malby(výška, šířka, m2)

       -místo realizace

       -telefoní kontakt

     TĚŠÍM, SE NA VÁS

 

 

 

Děti chtějí pestrý a barevný pokoj

Všeobecně platí, že na Vaše ratolesti mají pozitivní vliv barvy. Pestrost, ve které se pohybují, je totiž vybízí k aktivitě. Tento pozitivní vliv se pak odráží v jejich přístupu k učení nebo ke sportovním a jiným aktivitám. Když v tomto prostředí usínají, tak se jim lépe odpočívá a jsou v lepší psychické pohodě. To rozvíjí také lepší vztahy mezi vámi a vaším dítkem a potažmo se dítě dokáže snadněji socializovat, protože má pocit zázemí.

Možná jste to také zažili u sebe nebo to prožíváte u svých ratolestí. Malování na stěny. Dítě si vezme nejbližší psací potřebu a ihned jde na stěnu vytvořit malé umělecké dílo. Tím dává najevo, že holá omítka je pro něj málo pestrá, nudná a smutná. Dítě potřebuje rozvernost a rozmanitost. Člověk tohoto věku totiž nasává všechny podněty jako houba a neustále potřebuje přijímat nové informace. Proto ho pohlížení na prázdnou zeď nudí a má potřebu něco sám vyjevit. Dejte mu tedy do pokojíčku vymalovat spostu kamarádů nebo jiných motivů, které by se mu líbily.

Obrázek v Mateřské školce cca 1x1m

Obrázek v Mateřské školce cca 3x3m

Obrázek v dětském pokoji cca 2x1m


TOPlist